Dzień Przyjaźni w przedszkolu

Czerwone stroje przedszkolaków oraz wychowawców z naszego przedszkola przybrane we wtorek, 14 lutego nie były przypadkowe. Tego dnia w przedszkolu obchodzono Dzień Przyjaźni, który był okazją do wspólnej zabawy. Były konkursy, zagadki, pląsy i śpiewy oraz rozmowy o tym jaki powinien być prawdziwy przyjaciel. Na koniec wszystkie dzieci wykonały wspólną prace plastyczną- drzewko przyjaźni.

Przez cały tydzień w naszym przedszkolu dzieci mogły wykonać także walentynkę dla ulubionego kolegi czy koleżanki i wrzucić ją do walentynkowej poczty. Po zakończonych zabawach serduszkowa skrzynka została rozpakowana , a w niej…..nie do wiary…..duuużo kolorowych  walentynek od cichych wielbicieli – przedszkolaków. Wszystkie  kartki w ciągu dnia zostały rozdane dzieciom w grupach.  

Dzień upłynął wszystkim po wpływem bardzo pozytywnych emocji. Mamy tez nadzieję, że przyjaźnie zawarte w przedszkolu będą trwały latami...

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1
Przedszkole Samorządowe Nr 83
ul. Strażacka 25
15-687 Białystok 
tel. (085) 6531779
e-mail zsps1@um.bialystok.pl
Powrót na początek strony